| Тип на продукта | Твърд диск външен |
| Производител | SILICON POWER |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Marketing Description | |
| Armor A60 incorporates ultra-rugged rubber casing and internal suspension system, which enable perfect buffer effect and assure rigid protections against crushes, dust and spraying water. Furthermore, it passed the US military MIL-STD-810G (transit drop test) and IPX4 waterproof level, offering perfect data protection for outdoor users. Armor A60 introduces the SuperSpeed USB 3.0 interface that ensures ultimate ultra-fast data transfer speeds and offers users an extremely effortless and time-saving user experience. | |
| Product Features | |
| |
| General | |
| Device Type | Hard drive - external (portable) |
| Capacity | 5 TB |
| Form Factor | 2.5 |
| Interface | USB 3.1 Gen 1 |
| Features | Shock resistant, water resistant, dust-proof, cable carry design, scratch-resistant, suspension system, anti-slip, crush-resistant, 256-bit AES |
| Width | 138.5 mm |
| Depth | 85.9 mm |
| Height | 23.2 mm |
| Weight | 280 g |
| Performance | |
| Interface Transfer Rate | 5.0 Gbps (USB 3.1 Gen 1) / 480 Mbps (USB 2.0) |
| Expansion & Connectivity | |
| Interfaces | 1 x USB 3.1 Gen 1 |
| Compatible Bay | 2.5 |
| Power | |
| Power Source | USB bus |
| Software & System Requirements | |
| Software Included | SP Widget |
| OS Required | Linux 2.6.x, Apple MacOS X 10.5.x, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Miscellaneous | |
| Cables Included | 1 x USB cable - detachable |
| Compliant Standards | BSMI, FCC, RoHS, KCC, WEEE, IPX4, Green Dot, EAC, RCM, MIL-STD 810G 516.6 Procedure IV |
| Enclosure Colour | Black |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Storage Temperature | -40 °C |
| Max Storage Temperature | 70 °C |
Независимо дали сте професионалист или просто обичайният потребител, външният твърд диск Silicon Power External Hdd Armor A60 2.5inch 5tb Usb 3.0 Ipx4 Black SP050TBPHDA60S3K е надеждно и функционално решение за съхранение на данни.
| Характеристика | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| Капацитет | 5TB | Позволява съхранение на големи количества данни като музика, видео и снимки. |
| Интерфейс | USB 3.0 | Осигурява бърз трансфер на данни между устройствата ви. |
| Устойчивост на вода и прах | IPX4 | Гарантира защита на данните ви дори в неблагоприятни условия. |
| Дизайн | Armor A60 | Издръжлив и с удароустойчив корпус за допълнителна сигурност на данните. |
Приложения на продукта: Твърд диск външен Silicon Power External Hdd Armor A60 2.5inch 5tb Usb 3.0 Ipx4 Black SP050TBPHDA60S3K може да се използва за съхранение на музика, филми, резервни копия на данни и допълнително пространство за вашите файлове.
Въпрос: Какъв е капацитетът на Silicon Power External Hdd Armor A60 2.5inch 5tb Usb 3.0 Ipx4 Black SP050TBPHDA60S3K?
Отговор: Твърдият диск предлага 5TB капацитет за съхранение на данни.
Защо да закупите Silicon Power External Hdd Armor A60 2.5inch 5tb Usb 3.0 Ipx4 Black SP050TBPHDA60S3K?
С висок капацитет от 5TB, бърз USB 3.0 интерфейс и устойчив корпус, този външен твърд диск е идеалното решение за сигурно съхранение на вашите данни.