| Тип на продукта | Видео карта |
| Производител | PALIT |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description NED47TSS19T2-1043J | |
|---|---|
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | GDDR6X |
| Memory interface | 256 bit |
| Memory clock | 21 Gbps |
| Engine clock | Graphics Clock:2340 MHz; Boost Clock:2640 MHz |
| I/o | HDMI 2.1a,DP1.4a x 3 |
| Card bus | PCI-E 4.0 |
| Resolution | 4K at 240Hz or 8K at 60Hz with DSC, HDR |
| Opengl | 4.6 |
| System power | 750W |
| Dimensions | 328.9 x 130.5 x 63.5 mm |
| Warranty | 36 Months |
Видео карта Palit Geforce Rtx 4070ti Super Jetstream Oc 16gb Gddr6x NED47TSS19T2-1043J предлага високи технически показатели и издръжливост, идеална за гейминг и професионални приложения.
| Видео карта: | Palit Geforce Rtx 4070ti Super Jetstream Oc |
|---|---|
| Памет: | 16GB GDDR6X |
| Модел: | NED47TSS19T2-1043J |
Защо са важни: Високата памет и моделът на видео картата осигуряват бързината и качеството на обработката на графиката.
Видео карта Palit Geforce Rtx 4070ti Super Jetstream Oc 16gb Gddr6x NED47TSS19T2-1043J е идеална за гейминг, видео монтаж и проектиране на графика.
Колко памет има видео картата Palit Geforce Rtx 4070ti Super Jetstream Oc 16gb Gddr6x NED47TSS19T2-1043J?
Видео картата разполага с 16GB GDDR6X памет.
Какъв е моделът на видео картата Palit Geforce Rtx 4070ti Super Jetstream Oc 16gb Gddr6x NED47TSS19T2-1043J?
Моделът на видео картата е NED47TSS19T2-1043J.
Видео картата Palit Geforce Rtx 4070ti Super Jetstream Oc 16gb Gddr6x NED47TSS19T2-1043J предлага изключително бърза и надеждна графична обработка, напълно отговаряща на високите изисквания на геймърите и професионалните потребители.