| Тип на продукта | Видео карта |
| Производител | PALIT |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description NED47TS019T2-1043A | |
|---|---|
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | GDDR6X |
| Memory interface | 256 bit |
| Memory clock | 21 Gbps |
| Engine clock | Graphics Clock:2340 MHz; Boost Clock:2610 MHz |
| I/o | HDMI 2.1a,DP1.4a x 3 |
| Card bus | PCI-E 4.0 |
| Resolution | 4K at 240Hz or 8K at 60Hz with DSC, HDR |
| Opengl | 4.6 |
| System power | 750W |
| Dimensions | 328.9 x 132.9 x 63.4 mm |
| Warranty | 36 Months |
Видео картата PALIT RTX4070TI SUPER GPRO 16 е перфектното решение за всеки геймър, който иска да изживее висококачествени графики и плавен геймплей.
| Параметър | Значение | Значение |
|---|---|---|
| Бранд | PALIT | |
| Модел | RTX4070TI SUPER GPRO 16 | |
| Видео карта | RTX4070TI | |
| Капацитет | GPRO 16 |
Видео картата PALIT RTX4070TI SUPER GPRO 16 е идеална за игри, видео редактиране и проектиране благодарение на своята висока производителност и графични възможности.
1. Защо Видео карта PALIT RTX4070TI SUPER GPRO 16 е подходяща за гейминг?
Видео картата предлага висока графична производителност и поддръжка на новите технологии за невероятно игрово изживяване.
2. Какви са размерите на PALIT RTX4070TI SUPER GPRO 16?
Видео картата е компактна и удобна за инсталиране във всяка система с достатъчно пространство за работа.
3. Колко RAM поддържа Видео карта PALIT RTX4070TI SUPER GPRO 16?
RTX4070TI SUPER GPRO 16 има 16 GB RAM, което позволява плавен и бърз геймплей без лагове.
Видео картата PALIT RTX4070TI SUPER GPRO 16 е надеждно и мощно решение, което ще подобри всяко игрово изживяване и ще ви позволи да се насладите на висококачествени графики и гладък геймплей.