| Производител | MSI |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Памет | 8 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 256 SSD |
| Видео чипсет | Intel® UHD Graphics |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Pro |
| Тегло | 1,40 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 9S6-B0A811-004 | |
|---|---|
| Cpu's supported | Intel® Core™ i3-1215U Processor 10M Cache, up to 4.40 GHz |
| Graphics | Intel® UHD Graphics |
| Ssd | 256 GB |
| Disk specifications | SSD:M.2 |
| Memory size | 8 GB |
| Interfaces/ports | 2x USB 3.2 Gen 2 Type A; 1x Thunderbolt 4 (USB Type C port); 1x Mic-in/ Headphone-out combo; 2x USB 3.2 Gen 2 Type A; 2x RJ45; 1x HDMI™-out (2.0b); 1x DP-out (1.4) |
| Wireless | WI-FI 802.11 AX |
| Bluetooth | 5.23 |
| Power | 65W |
| Os | Windows 11 Pro |
| Other | VESA:100 x 100 mm / 75 x 75 mm |
| Weight | 1.40 kg |
| Dimensions | 124 x 124 x 53.7 mm |
| Certifications | FCC, CB/CE, UL & CUL, VCCI, RCM, ENERGY STAR |
| Warranty | 24 Months |
Настолният компютър MSI CUBI 5 12M-004EU е идеалното решение за дома и офиса със своя компактен дизайн и мощни технически характеристики. Този компютър може да бъде използван за различни цели - от интернет сърфиране до ресурсоемки задачи като обработка на данни и гейминг.
| Марка | MSI |
|---|---|
| Модел | CUBI 5 12M-004EU |
| Процесор | Intel Core i5 |
| RAM | 12GB |
| Хард диск | Не е посочен |
| Графична карта | Интегрирана Intel UHD Graphics |
Настолният компютър MSI CUBI 5 12M-004EU е подходящ за домашния и офиса. Той може да се използва за различни задачи като мултимедия, офис приложения, интернет сърфиране и леки игри.
1. Защо да избера Настолен компютър MSI CUBI 5 12M-004EU?
MSI CUBI 5 12M-004EU предлага отлична комбинация от компактен дизайн, мощност и надеждност за всякакви нужди.
2. Колко RAM има Настолен компютър MSI CUBI 5 12M-004EU?
Този компютър разполага с 12GB RAM, което го прави подходящ за мултитаскинг и ресурсоемки приложения.
3. Каква е графичната карта на Настолен компютър MSI CUBI 5 12M-004EU?
MSI CUBI 5 12M-004EU разполага с интегрирана Intel UHD Graphics, която осигурява плавно изпълнение на графични приложения и игри.
С MSI CUBI 5 12M-004EU получавате надежден и мощен настолен компютър, който може да се справи с различни задачи безпроблемно. Неговите технически параметри го правят идеален избор за дома и офиса.