| Производител | MSI |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Памет | 8 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512 SSD |
| Видео чипсет | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Pro |
| Тегло | 1,10 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 9S6-B0A611-079 | |
|---|---|
| Cpu's supported | Intel® Core™ i5-1340P Processor 12M Cache, up to 4.60 GHz |
| Graphics | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 512 GB |
| Memory size | 8 GB |
| Memory type | DDR4 |
| Interfaces/ports | 1x USB 3.2 Gen 2 Type C; 3x USB 3.2 Gen 1 Type A; 1x Mic-in/Headphone-out combo; 1x Thunderbolt 4; 2x USB 3.2 Gen 1 Type A; 1x RJ45; 1x HDMI™ out (supports 4K @60Hz as specified in HDMI™ 2.0b); 1x DisplayPort (1.4); 1x Wi-Fi Antenna |
| Wireless | WI-FI 6E;2.5G LAN (Realtek® RTL8125BG-CG) |
| Bluetooth | Yes |
| Os | Windows 11 Pro |
| Other | VESA MOUNT: 75 x 75 mm |
| Weight | 1.10 kg |
| Dimensions | 178.82 x 34.48 x 179mm |
| Certifications | FCC, CB/CE, UL & CUL, VCCI, RCM, ENERGY STAR |
| Warranty | 24 Months |
Настолният компютър MSI DP10 13M-002EU представлява перфектното съчетание на висока производителност и стил, създаден с най-новите технологии. Този компютър ще превърне работата в удоволствие и ще ви осигури безупречен потребителски опит.
| Характеристика | Значимост |
|---|---|
| Марка: MSI | Гарантира високо качество и надеждност |
| Модел: DP10 13M-002EU | Уникален дизайн и персонално изживяване |
Настолен компютър MSI DP10 13M-002EU е идеален за офисна работа, игри и мултимедийни приложения. С него можете да създавате, редактирате и се забавлявате с лекота и бързина.
1. Защо да избера Настолен компютър MSI DP10 13M-002EU? - Настолният компютър MSI DP10 13M-002EU е перфектното съчетание на мощност и стил.
2. Какви приложения поддържа Настолен компютър MSI DP10 13M-002EU? - Този компютър е идеален за офисна работа, игри и мултимедийни приложения.
Не се колебайте да си закупите Настолен компютър MSI DP10 13M-002EU, ако цените комбинацията от висока производителност и елегантен дизайн.