| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | MSI |
| Екран диагонал | 34,0'' |
| Екран резолюция | 3440x1440 |
| Тип на екрана | UWQHD/VA/Anti-glare |
| Тегло | 7,70 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 9S6-3PB2CT-007 | |
|---|---|
| Screen size | 34 '' |
| Screen type | UWQHD/VA/Anti-glare |
| Refresh rate | 100Hz |
| Screen resolution | 3440 x 1440 |
| Screen aspect ratio | 21:9 |
| Pixel pitch | 0.23175(H) X 0.23175(V) |
| Color gamut | 116.25% (CIE 1976) |
| Curvature | 1500R |
| Color saturation | 1.07B |
| Contrast | 3000:1 |
| Response time | 4ms (GTG Min.) / 1ms MPRT |
| Viewing angle | 178°(H) / 178°(V) |
| I/o | 2x HDMI™ (2.0b); 1x DP (1.2a); 1x Headphone-out |
| Audio | 2x 2W |
| Mechanical design | VESA MOUNTING:100 X 100 mm;ADJUSTMENT (TILT):-3.5° ~ 21.5° |
| Weight | 7.70 kg |
| Dimensions | 809.3 x 469.5 x 237.0 mm |
| Warranty | 24 Months |
Мониторът MSI PRO MP341CQW предлага висококачествено изживяване при гледане на съдържание, благодарение на ярките цветове и големия размер на екрана. Той е идеален за професионални приложения и за забавление у дома.
Монитор MSI PRO MP341CQW е идеалният избор за работа и забавление, с големия си 34-инчов екран и висока резолюция.
| Параметър | Значение | Значимост |
|---|---|---|
| Размер на екрана | 34 инча | Голям екран осигурява по-голяма работна площ и по-добро изживяване при гледане на филми и видеоигри. |
| Резолюция | 3440 x 1440 пиксела | Висока резолюция осигурява ясни и детайлни изображения при работа с графика или гледане на съдържание. |
| Производител | MSI | Продуктът е произведен от висококачествен производител, гарантиращ надеждност и дълготрайност. |
Мониторът MSI PRO MP341CQW е идеален за професионални приложения като обработка на графика и данни, както и за забавление като гледане на филми и игри.
Поддържа ли мониторът MSI PRO MP341CQW HDR технология? Да, този монитор предлага HDR поддръжка за по-реалистични цветове.
Има ли вградени говорители? Да, мониторът разполага с вградени говорители за пълен аудио-визуален опит.
Има ли регулируема по височина стойка? Да, мониторът е снабден със стойка, която може да се настрои на различни височини за удобство при работа.
С Монитор MSI PRO MP341CQW ще се насладите на ясни и реалистични изображения при работата си или докато се забавлявате в свободното си време.