| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | MSI |
| Екран диагонал | 23,6'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Тип на екрана | FHD/VA/Anti-glare |
| Тегло | 2,95 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 9S6-3PB0CM-019 | |
|---|---|
| Screen size | 23.60 '' |
| Screen type | FHD/VA/Anti-glare |
| Refresh rate | 100Hz |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.272(H) x 0.272(V) |
| Brightness | 250 cd/m2 |
| Color gamut | 98% (CIE 1976) |
| Curvature | 1500R |
| Color saturation | 16.7M |
| Contrast | 3000:1 |
| Response time | 4ms (GTG Min.) / 1ms MPRT |
| Viewing angle | 178°(H) / 178°(V) |
| I/o | 1x HDMI (1.4b); 1x D-Sub (VGA); 1x Line-in; 1x Headphone-out |
| Audio | 2x 2W |
| Mechanical design | VESA MOUNTING:100 X 100 mm |
| Weight | 2.95 kg |
| Dimensions | 539.8 x 414.1 x 203.0 mm |
| Warranty | 24 Months |
Изберете монитор MSI PRO MP2422C за ясен и жив цветови дисплей, перфектен за работа и забавление.
| Параметър | Значение | Значимост |
|---|---|---|
| Размер на екрана | 24 инча | Идеален за гледане на снимки и видеа, както и за работа с текст и графика |
| Резолюция | Full HD | Преминете на следващото ниво на детайлност на изображението и съответно на работния процес |
Мониторът MSI PRO MP2422C е идеален за професионални и домашни използвания, осигурявайки кристално ясно изображение.
1. Защо избрахте монитор MSI PRO MP2422C?
Отговор: Мониторът MSI PRO MP2422C предлага отлично качество на изображението и висока производителност.
2. Какви са размерите на монитора MSI PRO MP2422C?
Отговор: Размерът на екрана е 24 инча, идеален за различни цели.
Отличете се с ярки цветове и ясност на картината с монитора MSI PRO MP2422C, подходящ както за професионални, така и за лични нужди.