| Тип на продукта | Видео карта |
| Производител | GIGABYTE |
| Видео чипсет | GeForce RTX™ 4080 SUPER |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description N408SWF3V2-16GD 1.0 | |
|---|---|
| Memory size | 16 GB |
| Memory interface | 256 bit |
| Memory clock | 23 Gbps |
| Engine clock | 2550 MHz |
| I/o | DisplayPort 1.4a *3;HDMI 2.1a *1 |
| Card bus | PCI-E 4.0 x 16 |
| Resolution | 7680x4320 |
| Opengl | 4.6 |
| System power | 750W |
| Dimensions | L=330 W=136 H=58 mm |
| Warranty | 36 Months |
Купете Видео карта GB N408SWF3V2-16GD сега и се насладете на вълнуващото изживяване от игрите и графиките с висока резолюция!
| Модел | GB N408SWF3V2-16GD |
|---|---|
| Памет | 16GB |
| Видео процесор | N408SWF3V2 |
Защо тези параметри са важни? По-голямата памет и мощен видео процесор на Видео карта GB N408SWF3V2-16GD гарантират плавно изпълнение на графични приложения и игри, които изискват висока производителност.
Видео картата GB N408SWF3V2-16GD е идеална за гейминг, видео обработка и професионални графични приложения, благодарение на високата си производителност и качество на изображението.
1. Защо Видео карта GB N408SWF3V2-16GD е подходяща за геймъри?
Видео картата ГВ N408SWF3V2-16GD предлага висока производителност и изображения с висока резолюция, които осигуряват по-добро гейминг изживяване.
2. Колко памет има Видео карта GB N408SWF3V2-16GD?
Видео картата разполага с 16GB памет, което е достатъчно за изпълнение на графично интензивни приложения и игри.
Купете Видео карта GB N408SWF3V2-16GD и се насладете на безупречната производителност и качество на изображението, които тя осигурява. Направете вашите игри и графични приложения по-реалистични и плавни!