| Тип на продукта | Видео карта |
| Производител | GIGABYTE |
| Видео чипсет | GeForce RTX™ 4070 Ti |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description N407TAORUSX W-12GD 1.0 | |
|---|---|
| Memory size | 12 GB |
| Memory type | GDDR6X |
| Memory interface | 192 bit |
| Memory clock | 21 Gbps |
| Graphics engine | GeForce RTX™ 4070 Ti |
| Engine clock | 2700 MHz (Reference Card: 2610 MHz) |
| I/o | DisplayPort 1.4a *3; HDMI 2.1a *1 |
| Card bus | PCI-E 4.0 |
| Resolution | 7680x4320 |
| Opengl | 4.6 |
| System power | 750W |
| Dimensions | L=252 W=135 H=40 mm;Radiator:240 mm; Fan:2x 120 mm |
| Warranty | 36 Months |
Какво прави тази видео карта толкова специална? Нека разберем заедно!
| Параметър | Значение | Значение за Клиента |
|---|---|---|
| Видео карта | GB N407TAORUSX W-12GD | Гарантира висока производителност и качество на графиките за потребителя. |
Видео карта GB N407TAORUSX W-12GD е подходяща за гейминг, видео обработка и дизайнерска работа, благодарение на високата си производителност и голямата памет.
1. Каква е капацитетът на паметта на Видео картата GB N407TAORUSX W-12GD?
Отговор: Видео картата разполага с впечатляващи 12GB памет, което я прави идеална за работа с големи графични файлове.
2. Каква е производителността на видео картата GB N407TAORUSX W-12GD при игри във висока разделителна способност?
Отговор: С технологията си и високите характеристики, видео картата осигурява плавно изпълнение и реалистични графики дори в най-изисканите игри.
Повишете качеството на графиките в игрите си и ускорете работата си в графични програми, като инвестирате в невероятната Видео карта GB N407TAORUSX W-12GD! Нейните високи технически параметри ще ви предложат невероятно потребителско преживяване и ефективност.