| Тип на продукта | Видео карта |
| Производител | GIGABYTE |
| Видео чипсет | GeForce RTX™ 4070 SUPER |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description N407SWF3OC-12GD 1.0 | |
|---|---|
| Memory size | 12 GB |
| Memory interface | 192 bit |
| Memory clock | 21 Gbps |
| Engine clock | 2505 MHz (Reference card: 2475 MHz) |
| I/o | DisplayPort 1.4a *3;HDMI 2.1a *1 |
| Card bus | PCI-E 4.0 |
| Resolution | 7680x4320 |
| Opengl | 4.6 |
| System power | 700W |
| Dimensions | L=261 W=126 H=50 mm |
| Warranty | 36 Months |
Изберете най-добрата видео карта GB 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G за невероятно гейминг изживяване и безупречна производителност.
| Марка | GB |
|---|---|
| Модел | 4070 SUPER WINDFORCE OC |
| Видеопамет | 12G |
Марката GB е гарант за качество, а моделът SUPER WINDFORCE OC осигурява оптимално охлаждане при интензивно натоварване. Видеопаметта от 12G ви позволява да използвате сложни графики без забавяне.
Видео карта GB 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G се използва за невероятно гейминг изживяване и безупречна производителност в игрите.
От каква видеопамет разполага Видео карта GB 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G?
Видео картата разполага със 12G видеопамет.
Какво е специфичното за модела SUPER WINDFORCE OC на Видео карта GB 4070?
Моделът SUPER WINDFORCE OC осигурява оптимално охлаждане дори при интензивна употреба.
Закупете Видео карта GB 4070 SUPER WINDFORCE OC 12G за невероятно гейминг изживяване и безупречна производителност - идеалното решение за геймъри и професионалисти.