| Производител | ASUS |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Памет | 16 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 1536 SSD |
| Видео чипсет | NVIDIA GeForce RTX RTX3070 8GB DDR6 with LHR : 3x DP, 2x HDMI |
| Видео памет | 8GB |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Тегло | 8,40 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description 90PF03T2-M001M0 | |
|---|---|
| Cpu's supported | Intel Core i7-13700KF Processor 3.4GHz (30M Cache, up to 5.2GHz, 16 cores) |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX RTX3070 8GB DDR6 with LHR : 3x DP, 2x HDMI |
| Ssd | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 Performance + 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Disk specifications | SSD:1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 Performance SSD + 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | DIMM Memory:8GB DDR5 SO-DIMM *2; Memory Max. 32GB |
| Interfaces/ports | Rear I/O Port:1x RJ45 Gigabit Ethernet; 1x HDMI 2.0a; 3 x Audio jacks; 2x USB 2.0 Type-A; 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A; Front I/O Port: 1x 3.5mm combo audio jack; 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A; 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A; Serial ATA:1 x SATA 6.0Gb/s ports |
| Expansion slots | 1x PCIe 4.0 x 16; 1x M.2 connector for WiFi; 2x DDR5 SO-DIMM slot |
| Wireless | Realtek RTL8125BG 10/100/1000/2500 GbE;Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Os | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Other | Small form factor |
| Weight | 8.40 kg |
| Dimensions | 11.50 x 32.30 x 28.69 cm |
| Warranty | 36 Months |
Този Настолен компютър ASUS G22CH-7720W привлича с мощния си хардуер и стилния дизайн.
| Параметър | Значение | Значение от гледна точка на клиента |
|---|---|---|
| Модел | ASUS G22CH-7720W | Висока производителност за безпроблемна работа и гейминг изживявания. |
| Процесор | - | Бързо изпълнение на задачи без забавяне. |
| Графичен процесор | - | Идеален за геймъри и фенове на видео и графични приложения. |
| RAM | - | Бърз достъп до данни и мултизадачност без проблеми. |
| Настолен компютър | ASUS G22CH-7720W | Изключителен дизайн, който ще придаде стил на вашия работен или игрови кът. |
Настолен компютър ASUS G22CH-7720W е идеален за геймъри, видео редактори и всекидневни задачи, които изискват мощен компютър.
Въпрос: Каква е производителността на Настолен компютър ASUS G22CH-7720W?
Отговор: Настолният компютър ASUS G22CH-7720W предлага висока производителност и бързина за всички ваши нужди.
С Настолен компютър ASUS G22CH-7720W ще се насладите на невероятно изживяване при гейминг и работа, благодарение на неговите мощни параметри и стилен дизайн.