| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | ASUS |
| Екран диагонал | 27,0'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Тип на екрана | FHD/VA/LED |
| Тегло | 4,60 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description 90LM04JI-B02370 | |
|---|---|
| Screen size | 27 '' |
| Screen type | FHD/VA/LED |
| Refresh rate | 60Hz |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.311mm |
| Brightness | 300cd/㎡ |
| Contrast | 3000:1 |
| Response time | 6ms(GTG) |
| Viewing angle | 178°/ 178° |
| Signal frequency | Digital Signal Frequency : 30~83 KHz (H) / 50~75 Hz (V); Analog Signal Frequency : 30~83 KHz (H) / 50~75 Hz (V) |
| I/o | HDMI(v1.4) x 1; VGA x 1 |
| Mechanical design | Tilt : Yes (+20° ~ -5°); Height Adjustment : No; VESA Wall Mounting : 100x100mm; Kensington Lock : Yes |
| Weight | 4.60 kg |
| Dimensions | 622.6 x 372.65 x 56.6 mm |
| Warranty | 36 Months |
С Монитора ASUS 27 VA279HAE ще се насладите на ясни детайли и реалистични цветове при игри или работа. Неговата висока резолюция и големи размери на екрана ще подобрят вашия визуален опит. Не се колебайте, инвестирайте в качествен монитор като ASUS 27 VA279HAE!
| Марка | ASUS | Височина | 27 инча |
| Модел | VA279HAE | Резолюция | 1920 x 1080 пиксела |
Монитор ASUS 27 VA279HAE е идеален за игри, филми и работа с графика. Неговата висока резолюция и ярки цветове го правят подходящ за всякакви приложения.
1. Монитор ASUS 27 VA279HAE поддържа ли FreeSync технология?
Да, Мониторът ASUS 27 VA279HAE е съвместим с FreeSync за по-гладко игрово изживяване.
2. Каква е резолюцията на Монитор ASUS 27 VA279HAE?
Резолюцията на Монитора ASUS 27 VA279HAE е 1920 x 1080 пиксела за ясни детайли.
3. Има ли Монитор ASUS 27 VA279HAE вградени говорители?
Да, Мониторът ASUS 27 VA279HAE разполага с вградени говорители за пълен аудиоен опит.
С Монитора ASUS 27 VA279HAE ще се насладите на ясни детайли и реалистични цветове при игри или работа. Неговата висока резолюция и големи размери на екрана ще подобрят вашия визуален опит. Не се колебайте, инвестирайте в качествен монитор като ASUS 27 VA279HAE!