| Тип на продукта | Видео карта |
| Производител | GIGABYTE |
| Видео чипсет | GeForce RTX™ 4090 |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description N4090GAMING OC-24GD 1.0 | |
|---|---|
| Memory size | 24 GB |
| Memory interface | 384 bit |
| Memory clock | 21 Gbps |
| Engine clock | 2535 MHz (Reference Card: 2520 MHz) |
| I/o | DisplayPort 1.4 *3, HDMI 2.1 *1 |
| Card bus | PCI-E 4.0 x 16 |
| Resolution | 7680x4320 |
| Opengl | 4.6 |
| System power | 1000W |
| Dimensions | L=340 W=150.2 H=75.2 mm |
| Warranty | 36 Months |
С Видео карта GB N4090GAMING OC-24G ще получите невероятно качество на гейминг графиката, което ще ви потопи в реалността на виртуалния свят. Не се колебайте - това е точният избор за вас!