| Тип на продукта | Видео карта |
| Производител | MSI |
| Видео чипсет | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description 912-V809-4287 | |
|---|---|
| Memory size | 8 GB |
| Memory type | GDDR6 |
| Memory interface | 128 bit |
| Memory clock | 14 Gbps |
| Graphics engine | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 |
| Engine clock | Boost: 1807 MHz |
| I/o | DisplayPort x 1 (v1.4a); HDMI™ x 1 (Supports 4K@120Hz as specified in HDMI™ 2.1); DL-DVI-D x 1 |
| Card bus | PCI Express® Gen 4 x8 |
| Resolution | 7680 x 4320 |
| Opengl | 4.6 |
| System power | 500W |
| Dimensions | 205 x 112 x 45 mm |
| Warranty | 36 Months |
Видео картата MSI RTX3050 VENTUS ти осигурява невероятно качество на графиката, което ще ти позволи да се потопиш във виртуалния свят на игрите с пълна наслада и плавност. Съчетанието от висока производителност, невероятна графика и мощност прави тази видео карта неизменен избор за всеки геймър.
MSI RTX3050 VENTUS 2X XS 8G OC е изключителна видео карта, която осигурява висока производителност и качество на графиката за геймъри и професионалисти.
| Тип: | Видео карта |
|---|---|
| Марка: | MSI |
| Модел: | RTX3050 VENTUS 2X XS 8G OC |
| Памет: | 8GB |
| Охлаждане: | VENTUS 2X |
| Overclocked: | Да |
Високата памет от 8GB осигурява бърз и плавен достъп до графичните данни, докато охлаждането със системата VENTUS 2X гарантира оптимална работа на компонентите при натоварени нива на игра, допринасяйки за по-дълъг живот на картата.
MSI RTX3050 VENTUS 2X XS 8G OC е идеална за игри, видео обработка и графичен дизайн, осигурявайки невероятно високо качество и производителност.
Въпрос: Каква е паметта на Видео картата MSI RTX3050 VENTUS 2X XS 8G OC?
Отговор: Видео картата разполага с 8GB памет, достатъчно за обработка на големи графични данни и безпроблемно игране на най-новите игри.
Въпрос: Предлага ли MSI RTX3050 VENTUS 2X XS 8G OC възможност за overclocking?
Отговор: Да, видео картата е overclocked издание, което позволява допълнително подсилване на производителността за по-добър гейминг опит.
С MSI RTX3050 VENTUS 2X XS 8G OC ще се насладите на висококачествената графика, стабилност и бързина, които ще подобрят вашия гейминг и работен потенциал.