| Производител | VIEWSONIC |
| Екран диагонал | 31,5'' |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Екран резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Тип на екрана | VA |
| Технология на екрана | Anti-Glare |
| Време за реакция | 4 |
| Яркост | 300 |
| Контраст | 2500 |
| Ъгли на виждане H/V | 178º / 178º |
| HDMI | 2 x HDMI |
| Аудио | 2 x 2W |
| Конектори | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Цвят | Сребърен |
| Функции | Blue Light Filter ; Flicker-Free ; |
| Тегло | 6,90 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 месеца |
Геймърски Монитор ViewSonic VX3276-4K-MHD, 31.5' 4K UHD 3840x2160, SuperClear VA panel, HDR10, 3side-frameless, 4ms, 300 cd/m2, 2xHDMI, Displayport, 1xminiDP, speakers, VESA
С широките ъгли на визуализация, високата 4K резолюция и стилния дизайн, Мониторът ViewSonic VX3276-4K-MHD ще ви отведе на ново ниво на визуално изживяване. Насладете се на ярки и реалистични цветове за невероятно гладко гейминг или професионално изпълнение на задачи.
| Модел: | ViewSonic VX3276-4K-MHD |
|---|---|
| Резолюция: | 4K |
| Размер на екрана: | 32 инча |
| Технология: | MHD (Multimedia High Definition) |
Монитор ViewSonic VX3276-4K-MHD е перфектен за гейминг, професионална графика и видео обработка благодарение на високата 4K резолюция и ярките цветове.
Защо Мониторът ViewSonic VX3276-4K-MHD е подходящ за гейминг? - С висока резолюция и широки ъгли на визуализация, този монитор предоставя невероятно реалистично изживяване.
Каква е технологията MHD на Монитора ViewSonic VX3276-4K-MHD? - MHD осигурява висококачествени графики и видео с професионално качество на изображението.
С възможността за ярки и реалистични цветове, висока резолюция и стилен дизайн, Мониторът ViewSonic VX3276-4K-MHD ще превърне всеки опит в незабравимо изживяване.