| Тип на продукта | Геймърски монитор |
| Производител | ACER |
| Екран диагонал | 23,8'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Тип на екрана | FHD/IPS/LED |
| Тегло | 3,85 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description UM.QQ1EE.E01 | |
|---|---|
| Screen size | 23.80 '' |
| Screen type | FHD/IPS/LED |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.28 mm |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Color gamut | 99% sRGB |
| Color saturation | 16.7 million colors |
| Response time | 1 ms |
| Viewing angle | 178°/178° |
| Signal frequency | 15 kHz to 115 kHz |
| I/o | HDMI,VGA |
| Audio | Speaker output power:2W |
| Mechanical design | Tilt angle:-5° to 20°; Active display area (mm):526x296;VESA mounting standard:100 X 100 MM |
| Weight | 3.85 kg |
| Dimensions | 324.1 X 540.3 X 65.5 mm |
| Warranty | 24 Months |
Завладейте вниманието си с геймърския монитор ACER 23.8 NITRO QG241YEBII! Този монитор ще ви осигури ненадминато гейминг изживяване благодарение на висока резолюция и бързо освежаване на картината. Страхотният дизайн и впечатляващите цветове ще направят всяка игра още по-вълнуваща!
| Марка | ACER | Завъртанията, с които гледате света! |
| Големина на екрана | 23.8 инча | Позволява по-широк ъгъл на видимост и по-добра имерсия в игрите. |
| Модел | NITRO QG241YEBII | Специално разработен за геймъри, гарантиращ висока производителност и качество на картината. |
Геймърският монитор ACER 23.8 NITRO QG241YEBII е идеален за гейминг, стриймване на филми, редактиране на снимки и още. Насладете се на безупречни цветове и бърза реакция за най-доброто изживяване с вашите любими приложения!
1. Геймърският монитор ACER 23.8 NITRO QG241YEBII поддържа ли висока резолюция?
Да, този монитор предлага висока резолюция, което осигурява ясна и детайлна картина, перфектна за гейминг.
2. Подходящ ли е този монитор за професионално редактиране на видеа и снимки?
Абсолютно, ACER 23.8 NITRO QG241YEBII е идеален за редактиране на снимки и видеа благодарение на високата си производителност и качество на цветовете.
Закупете ACER 23.8 NITRO QG241YEBII и се потопете в света на игрите с ярки цветове, бърза реакция и перфектна картина. Подгответе се за невероятни атмосфери и удоволствие без граници!