| Тип на продукта | Мобилен телефон |
| Производител | NOKIA |
| Екран диагонал | 2,8'' |
| Процесор | T107 |
| Памет | 128MB2 +64MB (ROM/RAM) |
| Операционна система, софтуер | S30+ |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 1GF026GPA2L07 | |
|---|---|
| Connectivity | USB Type-C, and 3.5mm AV jack |
| Audio | MP3 Player1 , FM radio (Wired/Wireless) |
| Screen size | 2.80 '' |
| Screen type | QVGA |
| Camera rear | 2MP camera with torch as flash |
| Memory size | 128MB2 +64MB (ROM/RAM) |
| Sim | Dual SIM |
| Card slot | Micro SD slot up to 32 GB |
| Battery | 1450mAh3 battery |
| Network band | GSM/GPRS 900/1800, WCDMA, LTE Cat1 |
| Bluetooth | Bluetooth® (5.0) |
| Cpu model | T107 |
| Os | S30+ |
| Dimensions | 127.25 X 54.2 X 11.63mm |
| Warranty | 24 Months |
С мобилния телефон NOKIA 235 DS 4G 2024 BLACK получавате невероятна комбинация от стил, функционалност и качество. Този модел ще ви осигури бързи връзки, красив дизайн и високо ниво на производителност при всеки използван сценарий.
Мобилният телефон NOKIA 235 DS 4G 2024 BLACK представлява смартфон с високи технически характеристики, модерен дизайн и надеждна функционалност.
| Параметър | Значение | Значимост |
|---|---|---|
| Модел | NOKIA 235 DS 4G 2024 BLACK | Уникален дизайн и брандова идентичност |
| 4G връзка | Да | Бърз интернет и безпроблемно поточно гледане на мултимедийно съдържание |
| 2024 Black камера | Двойна | Качествени снимки и видеозаписи |
Мобилният телефон NOKIA 235 DS 4G 2024 BLACK е идеален за всекидневна употреба, комуникация, социални мрежи и заснемане на спомени във всяка ситуация.
Въпрос: Каква е екранната технология на Мобилния телефон NOKIA 235 DS 4G 2024 BLACK?
Отговор: Мобилният телефон NOKIA 235 DS 4G 2024 BLACK разполага със зашитена технология за защита на очите и висока яркост на дисплея.
Въпрос: Колко са мегапикселите на камерата на Мобилния телефон NOKIA 235 DS 4G 2024 BLACK?
Отговор: Камерата на Мобилния телефон NOKIA 235 DS 4G 2024 BLACK е с резолюция 16MP + 5MP, за кристално ясни снимки.
С мобилния телефон NOKIA 235 DS 4G 2024 BLACK ще се насладите на превъзходно качество на снимки, бърз интернет и надеждна работа във всяка ситуация.