| Тип на продукта | Мобилен телефон |
| Производител | NOKIA |
| Екран диагонал | 2,4'' |
| Процесор | Mediatek MT6260A |
| Памет | 16 MB (ROM) + 8 MB RAM |
| Екран резолюция | 320 X 240 |
| Операционна система, софтуер | Series 30+ |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 16PISX01A21 | |
|---|---|
| Screen size | 2.40 '' |
| Screen resolution | 320 X 240 |
| Screen type | QVGA/ TFT |
| Camera rear | VGA with flash |
| Memory size | 16 MB (ROM) + 8 MB RAM |
| Sim | Dual SIM (Mini-SIM, dual stand-by) |
| Card slot | microSDHC up to 32 GB |
| Battery | Removable Li-Ion 1200 mAh battery |
| Network band | GSM 900/1800 |
| Bluetooth | Bluetooth® 3.0 |
| Cpu model | Mediatek MT6260A |
| Os | Series 30+ |
| Warranty | 24 Months |
С Мобилния телефон NOKIA 5310 DS BLACK/RED получавате превъзходно качество на звука и ярък дизайн. Този стилен телефон не само ви осигурява възможност за комуникация, но и предоставя наслада от добра музика благодарение на вградени високоговорители и радио.
| Модел | NOKIA 5310 DS |
|---|---|
| Цвят | BLACK/RED |
Мобилният телефон NOKIA 5310 е с удобен и лек дизайн, който го прави перфектен за поддържане на връзка с приятелите и семейството.
С Мобилния телефон NOKIA 5310 DS BLACK/RED може да се насладите на ясни разговори, слушане на музика и радио дори докато сте в движение.
В: Често ли мога да използвам радиото на NOKIA 5310 DS BLACK/RED?
О: Да, вграденото радио ви позволява да се наслаждавате на вашите любими станции по всяко време, където и да сте с този телефон.
В: Каква е животът на батерията на NOKIA 5310 DS BLACK/RED?
О: Батерията на този телефон ви осигурява дълъг разговорен и музикален времеви период, което го прави подходящ за дълги пътувания.
С Мобилния телефон NOKIA 5310 DS BLACK/RED ще получите не само стилен аксесоар, но и надежден партньор за всяко ежедневие, който ще ви осигури качествени разговори и музикално изживяване.