| Тип на продукта | Мобилен телефон |
| Производител | NOKIA |
| Екран диагонал | 2,8'' |
| Процесор | Unisoc T107 |
| Памет | 48 MB |
| Операционна система, софтуер | S30+ |
| Тегло | 0,11 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 16LIBL01A04 | |
|---|---|
| Screen size | 2.80 '' |
| Screen resolution | 240 x 320 |
| Screen type | QVGA |
| Camera rear | Single:0.3 MP; Features:LED flash; Video:Unspecified |
| Memory size | Memory:128 MB;RAM:48 MB |
| Sim | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Card slot | microSDHC |
| Battery | Li-Ion 1450 mAh, removable |
| Network band | GSM / HSPA / LTE/4FF+4FF, LTE +LTE dual standby |
| Bluetooth | 5.0 |
| Cpu model | Unisoc T107 |
| Os | S30+ |
| Weight | 107 g |
| Dimensions | 131.3 x 56.2 x 13.8 mm |
| Warranty | 24 Months |
Този мобилен телефон Нокиа в синьо излъчва стил и елегантност, докато в същото време ви осигурява бърза и ефективна комуникация. Снабден с две сим карти, можете да използвате два номера на едно устройство.
| Марка | NOKIA |
|---|---|
| Модел | 8210 |
| Две сим карти | Да |
| Цвят | Син |
NOKIA 8210 DS BLUE представлява идеалното съчетание на качество и стил. Две сим карти ви позволяват да бъдете във връзка с всички, които ви са важни.
Мобилен телефон NOKIA 8210 DS BLUE е перфектен за всеки, който се нуждае от надеждно и качествено устройство за комуникация.
С NOKIA 8210 DS BLUE ще получите не само стилен и ефективен телефон, но и възможността да бъдете във връзка с всички, които са ви важни. Не правете компромис с качеството на комуникацията си!