| Производител | D-LINK |
| Протоколи за обмен на данни | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
| Размер на таблица с MAC адреси | 2K |
| Захранване/батерии | DC 5V 1.2A |
| Брой портове | 8 x RJ-45 |
| Размери | 164.5 x 111.5 x 36.0 |
| Тегло | 0,27 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |