| Производител | SYNOLOGY |
| Интерфейс | 2 x USB 3.2 Gen 1, 4 x RJ-45 1GbE LAN, 2 x eSATA |
| Поддържани твърди дискове | 5 |
| LAN | 4 x 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Тегло | 2,62 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Процесор: AMD Ryzen R1600 dual-core (4-thread) 2.6GHz, boost up to 3.1GHz
Вътрешна памет: 8 GB DDR4 ECC SODIMM
Брой слотове: 2
Макс. памет: 32GB
Брой хард дискове: 5 x 3.5"/2.5" SATA HDD/2.5" SATA SSD/M.2 2280 NVMe SSD
Макс. капацитет HDD: 108TB
Портове: 2 x USB 3.2 Gen 1, 4 x RJ-45 1GbE LAN, 2 x eSATA
Мрежа: 4 x 10/100/1000 Mbps (RJ-45)
Размери (Ш x Д x В): 166 x 230 x 223 mm
Включени Хард Дискове: Не
Поддържани файлови системи: Internal Drives: Btrfs, EXT4
External Drives: Btrfs, EXT4, EXT3, FAT, NTFS, HFS+, exFAT
Ниво на шума: 22,9 dB
Консумирана мощност: 32.06 W
AC input voltage: 100 - 240 V
Мрежовият сторидж Synology DS1522+ е идеалното решение за сигурно съхранение на данни благодарение на впечатлявайкият си капацитет от до 108TB и бързия си процесор. С 8GB RAM и 4xГигабит връзка, този сървър осигурява надеждност и ефективност дори при интензивно използване. Не се колебайте, инвестирайте в Synology DS1522+ и си осигурете пълната сигурност на вашите данни!
| Модел: | Synology DS1522+ |
| Брой дискове: | 5 |
| CPU: | 2.6GHz |
| RAM: | 8GB |
| Портове: | 4xГигабит, USB 3.2 Gen 1 |
Мрежовият сторидж Synology DS1522+ е идеален за домашно и офисно използване, за онлайн съхранение на файлове, резервно копиране на данни и споделяне на информация.
1. Защо да избера Мрежовия сторидж Synology DS1522+ за съхранение на данни?
Synology DS1522+ предлага бързина, надеждност и голям капацитет за сигурно съхранение на всичките ви данни.
2. Мога ли да разширя капацитета на съхранение на Synology DS1522+?
Да, с петте дискови слота имате възможност да увеличите капацитета на сториджа.
3. Какви са приложенията на Synology DS1522+?
Сървърът е идеален за онлайн съхранение на файлове, резервно копиране на данни и споделяне на информация.
С Synology DS1522+ получавате несравнима сигурност и ефективност при съхранението на вашите данни. Не си поставяйте риска да ги загубите, инвестирайте в Synology DS1522+ още сега!