| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Резолюция | Макс. WUXGA 1920 x 1200 |
| Съотношение | 4:3 |
| Контраст | 20 000:1 |
| Яркост | 4000 lm |
| Екран резолюция | 1024x768 |
| LAN | MHL |
| Аудио | 10 W |
| Живот на лампата | 15000 h |
| Интерфейс | 2 x D-sub;2 x HDMI;1 x Monitor out;1 x Composite Video in (RCA);1 x S-Video in;1 x Audio in (Mini Jack);1 x Audio out (Mini Jack);1 x USB (Type mini B);1 x RS232 (DB-9pin) |
| Размери | 296 x 120 x 221 mm |
| Тегло | 2,30 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Проектор BenQ MX560 е проектор предназначен за малки бизнес помещения със средна степен на осветеност. Най-добрият избор в този клас за малки и средни разстояния. С яркост от 4000 ANSI лумена и контраст 20000:1, икономичният и екологичен проектор MX560 предлага зашеметяваща презентация на голям екран до най-малкия детайл, независимо от заобикалящата светлина.
Технология - DLP
Разделителна способност - 1024 x 768
Яркост - 4000 лумена
Контраст - 15 000:1
Коефициент на увеличение - 1.1:1
Лампа - 260W
Живот на лампа - 6000/10000/15000 часа
Цвят - Бял
Този Видеопроектор BenQ MX560, осигурява високо качество на изображението и перфектно визуално изживяване. Неговите технически параметри и функции го правят иновативно и функционално устройство за всеки дом или офис.
| Технически параметър | Значение | Значение за клиента |
|---|---|---|
| Технология | DLP | По-реалистични цветове и яркост на изображението. |
| Разделителна способност | XGA | Ясно и детайлно визуално представяне на информацията. |
| Яркост (ANSI lumens) | 4000 | Ясно визуално изживяване, подходящо и за по-големи запромишления. |
| Контраст | 20 000:1 | По-добра диференциация на цветовете и по-реалистично представяне на сцените. |
Видеопроектор BenQ MX560 е подходящ за домашно кино, бизнес и образователни презентации, гейминг и много други приложения, гарантирайки високо качество на изображението и яркост.
Въпрос: Каква е разделителната способност на Видеопроектор BenQ MX560?
Отговор: Разделителната способност на Видеопроектор BenQ MX560 е XGA, което осигурява ясно и детайлно визуално представяне на информацията.
Въпрос: Каква е технологията на този Видеопроектор?
Отговор: Видеопроектор BenQ MX560 използва DLP технология, която осигурява по-реалистични цветове и яркост на изображението.
С висока разделителност, яркост и контраст, Видеопроекторът BenQ MX560 ще ви предложи невероятно визуално изживяване както за домашния ви кино уют, така и в бизнес средата за успешни презентации.