| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Резолюция | VGA(640 x 480);WUXGA_RB (1920 x 1200) |
| Съотношение | 4:3 |
| Контраст | 20 000:1 |
| Яркост | 3600 lm |
| Екран резолюция | 1024x768 |
| Аудио | 10 W |
| Живот на лампата | 10000 h |
| Интерфейс | VGA in x1; VGA out x1; HDMI x2; Audio in – 3.5 mm jack x1,;Audio out x1; USB Type mini B x1; USB type A x1; RS232 D-Sub 9pin x1 |
| Размери | 296 x 239 x 120 мм |
| Тегло | 2,60 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Видеопроектор BenQ MX808STH, DLP, XGA, 3600 ANSI, 20 000:1, Късофокусен, бял
Интерактивният проектор MX808STH е разработен, за да подобри споделянето, взаимодействието и сътрудничеството в сферата на образованието. DLP технологиятапозволява устройството да се използва безпроблемно в класни стаи. MX808STH предлага късофокусна проекция с изключително качество на картината и голяма яркост за превъзходна четливост, в добре осветени класни стаи.
Pure Clarity with Crystal Glass Lenses + “SmartEco”
Technology - DLP
Resolution -1024 x 768
Brightness - 3600 lumens
Contrast - 20 000:1
Speaker - Chamber Speaker 10W x1
Color -White
Видеопроекторът BenQ MX808STH ви предлага кристално ясни изображения, благодарение на DLP технологията си, и висока яркост от 3600 ANSI люмена. С неговата късофокусна функция, можете лесно да го монтирате на кратко разстояние от екрана, без да ви се налага сложна инсталация. Вижте още тук.