| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Резолюция | Макс. WUXGA 1920 x 1200 |
| Съотношение | 16:10 |
| Контраст | 20 000:1 |
| Яркост | 3600 lm |
| Екран резолюция | 1280x800 |
| LAN | Wi-Fi |
| Аудио | 2 W |
| Живот на лампата | 15000 h |
| Интерфейс | 1 x D-sub; 1 x Monitor out (D-Sub); 1 x HDMI; 1 x Audio in (Mini Jack);1 x Audio out (Mini Jack); 3x USB-A; 1 x USB (Type mini B);1 x RS232 (DB-9pin) |
| Размери | 296 x 120 x 232 mm |
| Тегло | 2,50 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |