| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Резолюция | VGA(640 x 480);WUXGA_RB (1920 x 1200) |
| Съотношение | 4:3 |
| Контраст | 13000:1 |
| Яркост | 3200 lm |
| Екран резолюция | 1280x800 |
| LAN | MHL |
| Аудио | 10 W |
| Живот на лампата | 10000 h |
| Интерфейс | Computer In (D-sub 15pin) x 1 (Share with component);Monitor Out (D-sub 15pin) x 1;Composite Video In (RCA) x 1;S-Video In (Mini DIN 4pin) x 1;HDMI (1.4a) x 2 (One share with MHL2.0);Audio In (Mini Jack) x 1;Audio L/R In (RCA) x 1;Audio Out (Mini Jack) x |
| Размери | 287.3 x 114.4 x 232.6 mm |
| Тегло | 2,60 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Видеопроектор BenQ MW632ST предлага идеално решение за домашно кино, презентации или образователни цели. С късофокусната си леща, високата яркост и впечатляващия контраст, този модел ще превърне всеки източник на видео в истинско шоу!
| Технология | DLP | Висока яркост и ясни цветове |
| Резолюция | WXGA | Подходяща за детайлни изображения |
| Яркост | 3200 ANSI | Осигурява ярки и видими изображения дори в по-светли помещения |
| Контраст | 13000:1 | Дълбоки черни и истински цветове |
| Фокусно разстояние | Късофокусен | Идеален за презентации в ограничени пространства |
Видеопроектор BenQ MW632ST е подходящ за домашно кино, образователни цели и бизнес срещи, като осигурява ярки и детайлни изображения всякакъв вид активности.
1. Защо Видеопроектор BenQ MW632ST е подходящ за домашно кино? - С високата си резолюция WXGA, предоставя перфектно качество на изображението. 2. Колко е яркостта на Видеопроектор BenQ MW632ST? - С яркост от 3200 ANSI лумена, изображенията са ясни и видими във всяка ситуация. 3. Мога ли да използвам Видеопроектор BenQ MW632ST за бизнес презентации? - Да, този модел е идеален за офисна среда, благодарение на късофокусната си леща.
С Видеопроектор BenQ MW632ST ще се насладите на ярки, детайлни и кристално ясни изображения във всяко едно приложение, като създадете истински кинематографичен опит у дома или в офиса.