| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Резолюция | VGA (640 x 480) до FND(1920 x 1080) |
| Съотношение | 16:9 |
| Контраст | 15000:1 |
| Яркост | 3400 lm |
| Екран резолюция | 1920 x 1080 |
| LAN | Да |
| Аудио | 2 x 5W |
| Живот на лампата | 4000 h |
| Интерфейс | HDMIx2, VGA, 3.5 mm jack, RS232, USB Mini-B |
| Размери | 380 x 127 x 263 mm |
| Тегло | 4,20 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Видеопроектор BenQ EH620 е DLP проектор с вградена операционна система Windows 11 IoT Enterprise OS. С умни функции и яркост от 3000 ANSI лумена, този проектор предлага кристално ясни изображения от всякакви източници.
| Характеристика | Значение | Значимост |
|---|---|---|
| Технология | DLP | Предлага високо качество на изображението и по-дълъг живот на лампата. |
| Яркост | 3000 ANSI лумена | Осигурява ярки и детайлни изображения, подходящи за различни условия на осветление. |
| Операционна система | Windows 11 IoT Enterprise OS | Предлага изключителна функционалност и съвместимост с различни приложения. |
Видеопроектор BenQ EH620 е идеален за домашно кино, бизнес презентации, образователни цели и гейминг.
Въпрос 1: Каква е технологията на Видеопроектор BenQ EH620?
Отговор: Видеопроектор BenQ EH620 използва DLP технология за високо качество на изображението.
Въпрос 2: Каква е яркостта на Видеопроектор BenQ EH620?
Отговор: Той разполага с 3000 ANSI лумена, което осигурява ярки и детайлни снимки във всякакви условия на осветление.
Въпрос 3: Каква операционна система използва Видеопроектор BenQ EH620?
Отговор: Видеопроекторът включва вградена операционна система Windows 11 IoT Enterprise OS за допълнителни функционалности.
С яркост от 3000 ANSI лумена и вградена операционна система Windows 11 IoT Enterprise OS, Видеопроектор BenQ EH620 е перфектният избор за кристално ясни изображения и разнообразни приложения!