| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Резолюция | VGA(640 x 480);WUXGA_RB (1920 x 1200) |
| Съотношение | 16:9 |
| Контраст | 13000:1 |
| Яркост | 5000 lm |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| LAN | Да |
| Аудио | 10 W |
| Живот на лампата | 4000 h |
| Интерфейс | 1 x S-Video |
| Размери | 314 x117 x 233 mm |
| Тегло | 3,30 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Видеопроектор BenQ SH753P впечатлява с Full HD резолюция, 5000lm яркост и висок контраст от 13 000:1. С HDMI, LAN и VGA входове, той е перфектен за вашите развлекателни и бизнес нужди. Не се съмнявайте - инвестирайте в бъдещето с BenQ!
| Технически параметър | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| Технология | DLP | Предоставя ярки и живи цветове за потребителско преживяване. |
| Резолюция | Full HD | Поддържа високо качество на изображението за ясно и реалистично възпроизвеждане. |
| Яркост | 5000lm | Осигурява ярка и ясна картина, дори в потъмнели помещения. |
| Контраст | 13 000:1 | Позволява изразителни черни цветове и детайли в сцените. |
| Входове | HDMI, LAN, VGA | Предоставят гъвкавост при свързване с различни устройства като компютри, лаптопи и телефони. |
Видеопроектор BenQ SH753P е перфектен за домашно кино, бизнес презентации и образователни цели, като създава истински и незабравими преживявания във всяко пространство.
Въпрос: Каква е животът на лампата на Видеопроектор BenQ SH753P?
Отговор: Животът на лампата е около 4000 часа, а в режим на икономия може да достигне до 10 000 часа. Все още видеопроекторът може да бъде използван и след края на живота на лампата.
Въпрос: Поддържа ли Видеопроектор BenQ SH753P 3D изображения?
Отговор: Да, той е съвместим с 3D технология, която осигурява реалистични и вълнуващи визуални ефекти.
С Видеопроектор BenQ SH753P ще преживеете впечатляващо качество на изображението и яркост, които няма да ви оставят равнодушни. Използвайки го за развлекателни цели или бизнес презентации, ще впечатлите всеки с невероятните визуални възможности, които предоставя. Не се колебайте - Видеопроектор BenQ SH753P е идеалният избор за всеки, който цени качеството и функционалността на технологичните устройства!