| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Резолюция | XGA (1024x768) |
| Съотношение | 4:3 |
| Контраст | 20 000:1 |
| Яркост | 3500 lm |
| Екран резолюция | 1024x768 |
| Аудио | 10 W |
| Живот на лампата | 10000 h |
| Интерфейс | HDMIx2, RCA, S-Video, VGAx2, 3.5 mm mini jack |
| Размери | 29.6 x 12 x 23.9 cm |
| Тегло | 2,60 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Този страхотен видеопроектор BenQ MX825STH е идеалното решение за вашия дом или офис. С неговите високи технически характеристики ще се наслаждавате на ярки и детайлни изображения, които ще ви откъснат от реалността и ще внесат удоволствие във всеки момент.
| Технология | DLP | Късофокусен |
| Яркост | 3500 ANSI | Черен |
Защо всяка техническа характеристика е важна? DLP технологията осигурява ярки и контрастни цветове, късофокусният обектив позволява голямо изображение на кратко разстояние, а яркостта от 3500 ANSI осигурява чиста и качествена графика.
Видеопроектор BenQ MX825STH може да бъде използван за образователни среди, бизнес презентации, а също и за домашно кино с висока резолюция и качество.
Въпрос: За какво мога да използвам видеопроектора BenQ MX825STH?
Отговор: Този видеопроектор е идеален за учебни зали, бизнес срещи и домашно кино, като осигурява висока резолюция и качество на изображението.
С пълната си функционалност и високите технически показатели, видеопроектор BenQ MX825STH е перфектното решение за всеки, който търси качество и яснота при възпроизвеждането на изображения.