| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Резолюция | Макс. WUXGA 1920 x 1200 |
| Съотношение | 16:9 |
| Контраст | 20 000:1 |
| Яркост | 3800 lm |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Аудио | 10 W |
| Живот на лампата | 15000 h |
| Интерфейс | 1 x D-sub;2 x HDMI;1 x Monitor out;1 x Composite Video in (RCA);1 x S-Video in;1 x Audio in (Mini Jack);1 x Audio out (Mini Jack);1 x USB (Type mini B);1 x RS232 (DB-9pin) |
| Размери | 296 x 120 x 221 mm |
| Тегло | 2,30 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
ПроекторBenQ MH560е проектор предназначен за малки бизнес помещения със средна степен на осветеност.Най-добрият избор в този клас за малки и средни разстояния.С яркост от 3800 ANSI лумена и контраст 20000:1, икономичният и екологичен проектор MH560предлага зашеметяваща презентация на голям екран до най-малкия детайл, независимо от заобикалящата светлина.
Технология - DLP
Разделителна способност - 1920x 1080
Яркост - 3800 лумена
Контраст - 20000:1
Коефициент на увеличение - 1.1:1
Лампа - 260W
Живот на лампа - 6000/10000/15000 часа
Цвят - Бял
Видеопроекторът BenQ MH560 е идеалното устройство за домашно кино или професионални презентации. Със своята висока резолюция от 1080p и яркост от 3800 ANSI лумена, той осигурява ясни и детайлни изображения. Също така, високият контраст от 20 000:1 дава реалистични цветове и дълбоки черни тонове.
| Технически параметър | Значение | Значимост |
|---|---|---|
| Технология | DLP | Осигурява ярки цветове и бързо реагиращи пиксели. |
| Резолюция | 1080p | Предоставя ясни и детайлни изображения. |
| Яркост | 3800 ANSI | Осигурява ярки и четки изображения, подходящи за различни условия. |
| Контраст | 20 000:1 | Дава реалистични цветове и дълбоки черни тонове за по-добър визуален опит. |
Видеопроектор BenQ MH560 е идеален за домашно кино, презентации на работното място и образователни събития благодарение на високата си резолюция и контраст.
1. Защо да избера Видеопроектор BenQ MH560 за домашно кино?
Отговор: Видеопроекторът BenQ MH560 осигурява киново преживяване с висока резолюция и контрастни цветове.
2. Колко ANSI лумена има Видеопроектор BenQ MH560?
Отговор: Видеопроекторът BenQ MH560 разполага с яркост от 3800 ANSI лумена, което го прави подходящ за различни условия на осветление.
С превъзходната си резолюция, яркост и контраст, Видеопроектор BenQ MH560 ви осигурява впечатляващи визуални изживявания както в домашния, така и в професионалния сектор.