| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Резолюция | VGA(640 x 480);WUXGA_RB (1920 x 1200) |
| Съотношение | 16:9 |
| Контраст | 10000:1 |
| Яркост | 3500 lm |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Аудио | 10 W |
| Живот на лампата | 15000 h |
| Интерфейс | 2x HDMI, 1x USB-A, 1x RS232 |
| Размери | 312 x 110 x 225 mm |
| Тегло | 2,80 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Видеопроектор BenQ TH585P,DLP, 1080p, 3500 ANSI, 10 000:1 - създаден за конзолен гейминг и спорт
Плоските екрани са напълно надиграни от гигантските прожектирани изображения във Full HD 1080p. TH585P надделява с малко входно забавяне, което е от изключителна важност за игрите в реално време. Зашеметяващата графика в режим "Game" и 3500 лумена яркост доставят интензивен екшън дори и при дневна светлина. Поканете приятелите си и се потопете в огромна игра, както никога до сега.
Технология - DLP
Разделителна способност - 1920 x 1080
Яркост - 3500 лумена
Контраст - 10 000:1
Коефициент на проектирано изображение - 1.5 - 1.65 (60" на разстояние 1.9 метра)
Коефициент на увеличение - 1.1:1
Лампа - 297W
Живот на лампа - 4000/8000/10000/15000 часа
Цвят - Бял