| Производител | MINIX |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Серия/Версия | MiniX |
| Процесор | Intel Core i7-10510U 1.80 GHz, 8 MB cache |
| Памет | 8GB DDR4 |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Общ брой слотове за памет | 2 SODIMM slots |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB M.2 NVMe SSD (upgradeable to 2TB) |
| HDMI | HDMI |
| USB портове | 4 USB 3.1 ports |
| Кутия | Mini |
| Цвят | Black |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Pro (64-bit) |
| Софтуер | Windows 11 Pro (64-bit) |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |