| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Серия/Версия | ThinkCentre Neo |
| Процесор | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated Intel UHD Graphics |
| Памет | 16GB 3200MHz (1x16GB) |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Общ брой слотове за памет | Up to 32GB, 2 SO-DIMM slots |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Аудио | Speakers 2Wx1, High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256 codec |
| HDMI | HDMI 2.1 TMDS |
| USB портове | 1 USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer and 5V@0.9A charging), 1 USB 3.2 Gen 2 (Always On and 5V@2.1A charging), 2 USB 2.0, 2 USB 3.2 Gen 2 |
| Кутия | Tiny |
| Цвят | Черен |
| Софтуер | Free DOS |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |