| Производител | HP |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Серия/Версия | Slim Desktop |
| Процесор | Intel Core i7-14700 1.50 GHz, 33 MB cache |
| Чипсет | Intel H670 |
| Памет | 8GB 3200MHz (1x8GB) |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Общ брой слотове за памет | 2 DIMM |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB PCIe NVMe M.2 |
| Аудио | 5.1 surround sound |
| HDMI | HDMI |
| USB портове | 4 USB Type-A, 4 USB 2.0 Type-A |
| Кутия | Desktop |
| Цвят | Черен |
| Операционна система, софтуер | Free DOS |
| Софтуер | Free DOS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |