| Производител | HP |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Серия/Версия | All-in-One 27 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 125U 1.30 GHz, 12 MB cache |
| Памет | 8GB 5600MHz (1x8GB) |
| Технология на паметта | DDR5 |
| Общ брой слотове за памет | 2 SODIMM |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB PCIe NVMe M.2 |
| Аудио | Dual 2 W speakers |
| HDMI | HDMI |
| USB портове | 1 USB Type-C, 2 USB Type-A, 2 USB 2.0 Type-A |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Бял |
| Операционна система, софтуер | Free DOS |
| Софтуер | Free DOS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |