| Производител | DELL |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Процесор | Intel Core i3-13100 Processor |
| Чипсет | Intel Q670 |
| Памет | 8 GB |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Максимално количество памет | 64 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512 GB, PCIe NVMe, M.2 Form Factor |
| Видео чипсет | Intel UHD Graphics 730 |
| Графична карта | Вграден |
| Тип видео памет | Споделена видео памет |
| Оптично устройство | DVD±RW |
| Аудио | High Definition Audio |
| Форм фактор | DIMM 288-pin |
| Цвят | Черен |
| Операционна система, софтуер | Linux Ubuntu |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Настолен компютър Dell OptiPlex 7010 Tower предлага невероятна производителност и надеждност за вашите работни нужди. С мощния си процесор Intel Core i3-13100 и голямата памет, този компютър е идеален за мултимедийно съдържание и офис приложения.
Настолният компютър Dell OptiPlex 7010 Tower предлага невероятна комбинация от производителност, надеждност и функционалност. С мощния процесор Intel Core i3-13100 и голямата памет, този компютър е идеален за всекидневни задачи и мултимедийно съдържание.