| Производител | OTHER |
| Тип на продукта | Геймърски компютър |
| Процесор | AMD Ryzen 5 5500U |
| Чипсет | B450 |
| Памет | 16GB |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Максимално количество памет | 128GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB |
| Графична карта | GeForce RTX 3060 OC 8GB White |
| Тип видео памет | GDDR6 |
| Видео памет | 8GB |
| Оптично устройство | No |
| LAN | Yes |
| Wi-Fi | No |
| HDMI | 1 |
| Конектори | D-Sub, DP, RJ-45 |
| USB портове | 8 |
| USB 2 | 2 |
| USB 3 | 6 |
| Форм фактор | ATX |
| Кутия | Thermaltake Core V1, Mini-ITX Cube |
| Цвят | Чеpен |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |