| Производител | ASUS |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Серия/Версия | Vivo AiO V222 |
| Процесор | Intel Core i5-10210U 1.60 GHz, 6 MB cache |
| Памет | 8GB |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Общ брой слотове за памет | Not available |
| Твърд диск/вградена памет | 256GB M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Оптично устройство | External DVD writer 8X |
| Аудио | Built-in array microphone, Built-in speaker, SonicMaster |
| HDMI | HDMI |
| USB портове | 1 USB 2.0 Type-A, 4 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Gold |
| Софтуер | No OS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 90PT02G1-M00DJ0 | |
|---|---|
| Screen size | 21.50 '' |
| Screen type | FHD |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Cpu's supported | Intel Core i5-10210U Processor 1.6 GHz (6M Cache, up to 4.2 GHz, 4 cores) |
| Hdd | No HDD |
| Disk specifications | SSD:M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Memory size | 8 GB |
| Memory type | DDR4 SO-DIMM |
| Expansion slots | 2x DDR4 SO-DIMM slot; 1x M.2 2280 SSD slot |
| Wireless | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1;Realtek RTL8111H 10/100/1000 GbE |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Ssd | 256 GB |
| Built-in devices | External DVD writer 8X |
| Weight | 4.80 kg |
| Dimensions | 48.9 x 38.7 x 5.1 ~ 16.4 cm |
| Warranty | 24 Months |
С Настолния компютър ASUS Vivo AiO V222FAK-BA113M ще се насладите на безупречен дизайн, невероятна производителност и удобство при работа.
| Модел: | ASUS Vivo AiO V222FAK-BA113M |
|---|---|
| Размер на екрана: | 22 инча |
| Процесор: | Intel Core i5 |
| RAM: | 8GB |
| Харддиск: | 1TB HDD |
Настолният компютър ASUS Vivo AiO V222FAK-BA113M е идеален за домашно ползване, учебни цели, офис работа и забавление.
Екранът на устройството е 22 инча, осигуряващ ясност и комфорт при използване.
Устройството разполага с процесор Intel Core i5, осигуряващ бързина и ефективност.
С Настолния компютър ASUS Vivo AiO V222FAK-BA113M ще се насладите на върховна производителност, стил и удобство, правейки го идеален избор за всеки дом или офис.