| Производител | ACER |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Серия/Версия | Aspire |
| Процесор | Intel Core i5-12450H 3.30 GHz, 12 MB Cache |
| Памет | 16GB |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Твърд диск/вградена памет | 1000GB |
| Аудио | Built-in stereo speakers, DTS Audio |
| HDMI | HDMI |
| USB портове | 1 USB 2.0 Type A, 2 USB 3.2 Gen1 Type A, 1 USB 3.2 Gen2 Type A, 1 USB 3.2 Gen2 Type C |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Черен |
| Операционна система, софтуер | No OS |
| Софтуер | No OS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |