| Тип на продукта | Контролер |
| Производител | LENOVO |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |
| Marketing Description | |
| The ThinkSystem RAID 5350-8i adapter is an entry-level 12 Gb SAS/SATA internal RAID adapter manufactured by Lenovo that offers a cost-effective RAID solution for small to medium business customers. This cacheless adapter supports RAID levels 0/1/10/5, and include support for Lenovo management tools. | |
| Product Features | |
| |
| General | |
| Device Type | Storage controller - plug-in card - low profile |
| Host Bus | PCIe 3.0 x8 |
| Storage Controller | |
| Interface | SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s |
| Data Transfer Rate | 12 Gbit/s |
| Channel Qty | 8 |
| RAID Level | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10, JBOD |
| Processor | Adaptec SmartIOC 2100 PM8222 |
| Expansion / Connectivity | |
| Interfaces | 2 x SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s - 4 x Mini SAS HD (SFF-8643) (internal) |
| Miscellaneous | |
| Features | S.M.A.R.T. support |
| Compliant Standards | VCCI, EN55024, ICES-003 Class B, AS/NZS 3548, RoHS, KCC, FCC Part 15 A, FCC CFR47 Part 15 B, EN 55032, IEC/EN/UL 60950 |
| Software / System Requirements | |
| Software Included | Adaptec maxView Storage Manager |
| OS Required | Microsoft Windows Server 2016, Microsoft Windows Server 2019, Ubuntu 18.04 LTS, SUSE Linux Enterprise Server 12 SP5, Ubuntu 20.04 LTS, Red Hat Enterprise Linux 8.2, SUSE Linux Enterprise Server 15 SP2, VMware vSphere Hypervisor 6.7 (ESXi) Update 3, Red Hat Enterprise Linux 8.3, Red Hat Enterprise Linux 7.9, VMware vSphere Hypervisor 7.0 (ESXi) Update 2 |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Dimensions & Weight | |
| Depth | 16.7 cm |
| Height | 6.4 cm |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Humidity Range Operating | 20 - 80% (non-condensing) |
| Compatibility Information | |
| Designed For | Lenovo ThinkSystem SR630 V2 7Z70, 7Z71 Lenovo ThinkSystem SR650 V2 7D15, 7Z72, 7Z73 |
Lenovo Thinksystem Raid 5350-8i Pcie 12gb Adapter 4Y37A72482 е невероятно мощен контролер, който ще ви осигури бързина и надежност при обработка на данни.р>
| Характеристика | Значение | Значение за клиента |
|---|---|---|
| Марка | Lenovo | Гарантирано качество и надеждност |
| Модел | Thinksystem Raid 5350-8i | Бърза обработка на данни и ефективно управление на ресурсите |
| Интерфейс | Pcie 12gb | Бърз и надежден трансфер на данни |
| Номер на адаптера | 4Y37A72482 | Компактен дизайн и лесна инсталация |
Lenovo Thinksystem Raid 5350-8i Pcie 12gb Adapter 4Y37A72482 може да се използва за управление и съхранение на големи обеми данни във високотехнологични среди.
Какво е главното предимство на Lenovo Thinksystem Raid 5350-8i Pcie 12gb Adapter 4Y37A72482? Lenovo Thinksystem Raid 5350-8i Pcie 12gb Adapter 4Y37A72482 предлага бързина и надеждност при обработка на данни, като осигурява ефективно управление на ресурсите.
Мога ли лесно да инсталирам Lenovo Thinksystem Raid 5350-8i Pcie 12gb Adapter 4Y37A72482? Да, Lenovo Thinksystem Raid 5350-8i Pcie 12gb Adapter 4Y37A72482 е компактен и лесен за инсталиране контролер, който не изисква специални умения за монтаж.
С Lenovo Thinksystem Raid 5350-8i Pcie 12gb Adapter 4Y37A72482 ще получите надеждност, бързина и ефективност при обработка на данни, което ще оптимизира работата ви и ще ви позволи да се справите успешно с всяка задача.