| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Операционна система, софтуер | N/A |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 90VH00ABRM | |
|---|---|
| Cpu's supported | Intel® Core™ i5-13400F, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 4.6GHz, E-core 1.8 / 3.3GHz, 20MB |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB GDDR6 |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 512 GB |
| Disk specifications | SSD:M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | Memory:1x 16GB UDIMM DDR4-3200; Memory Slots:Two DDR4 UDIMM slots, dual-channel capable; Max Memory:Up to 32GB DDR4-3200 |
| Interfaces/ports | Front Ports: 1x USB-C® 3.2 Gen 1; 1x USB 3.2 Gen 1; 1x USB 3.2 Gen 2; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm); Rear Ports: 4x USB 2.0; 1x HDMI® 1.4b; 1x VGA; 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45); 1x audio-out (3.5mm) |
| Expansion slots | One PCIe® 4.0 x16, full height; One PCIe® 3.0 x1, full height; Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Wireless | Integrated 100/1000M;Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 |
| Bluetooth | BT5.1 |
| Os | N/A |
| Weight | 8.40 kg |
| Dimensions | 170 x 304 x 376 mm |
| Warranty | 24 Months |
Привличащият поглед Гейминг Локс компютър от Lenovo предлага висока производителност и изглед, който ще ви потопи в света на игрите. Внимателно разгледайте този мощен геймърски компютър, едной от най-големите му предимства е високата му производителност, която гарантира плавно изпълнение на дори най-изискващите игри.
| Процесор: | Intel Core I5-13400f | Осигурява бързо и ефективно изпълнение на игри и мултимедийно съдържание. |
| RAM: | 16GB DDR4 | Позволява на компютъра да работи с много приложения едновременно без забавяне. |
| Видеокарта: | RTX4060 8GB | Осигурява високо качество на графиката и плавен гейминг опит. |
| Складиране: | 512GB PCIe | Бърз достъп до съхранените данни и игри за по-добър гейминг опит. |
Приложения на продукта Lenovo Gaming Loq Intel Core I5-13400f 16GB DDR4 512GB PCIe RTX4060 8GB DOS 2Y Raven Black 90VH00ABRM включват игри, мултимедийни приложения и онлайн стрийминг.
1. Защо Lenovo Gaming Loq е подходящ за гейминг? Lenovo Gaming Loq е идеален за геймъри, тъй като предлага бърз процесор и мощна видеокарта за плавен гейминг опит.
2. Колко памет има Lenovo Gaming Loq? Този модел разполага с 16GB DDR4 RAM, което позволява на потребителя да работи с много приложения едновременно.
3. Каква е гаранцията за Lenovo Gaming Loq? Lenovo Gaming Loq има 2-годишна гаранция, която обезпечава спокойствие и сигурност на клиента.
С Lenovo Gaming Loq ще се насладите на високо качество на графиката и плавна работа, като се гарантира ненадминато гейминг изживяване.