| Тип на продукта | Кутия за компютър |
| Производител | DEEPCOOL |
| Форм фактор | Extended ATX |
| Кутия | Midi Tower |
| Поддържани вентилатори | 6 count |
| Инсталирани вентилатори | 4 x 120mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 442 мм, 479 мм, 210 мм |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тип | Mid Tower |
| Поддържани размери на дънната платка | Mini-ITX/Micro-ATX/ATX/E-ATX |
| USB портове | 1 x USB3.0, 2 x USB2.0 |
| Вентилатори | 4 x 120mm Tri-color LED Fans |
| Панели | Tempered Glass, Mesh |
| Цвят | Black |