| Тип на продукта | Цветен лазерен мултифункционален принтер |
| Производител | XEROX |
| Функции | Print, Copy, Scan, Fax |
| Автоматично подаване | 50-sheet |
| Резолюция на принтера | 600 x 600 dpi, 4800 Colour Quality |
| Скорост печат цветно | Up to 22 ppm (A4); First-print-out Time: As fast as 11.1 seconds colour |
| Скорост печат черно | Up to 22 ppm (A4); First-print-out Time: As fast as 11.0 seconds B&W |
| Скенер тип | Flatbed Scanner with ADF |
| Резолюция на скенера | B&W and colour scanning up to 600 x 600 dpi |
| Скорост копиране цветно | Up to 22 ppm (A4); FCOT: As fast as 14 seconds |
| Скорост копиране черно | Up to 22 ppm (A4); FCOT: As fast as 10.5 seconds |
| Факс | yes |
| Медия размер | A4; Main Tray: Letter/A4, A5, A6 and custom sizes: 100 x 148 mm to 216 x 340 mm; Manual Feed Slot: A4/Letter, A5, A6 and custom sizes: 100 x 148 mm to 216 x 340 mm; ADF: A6 to A4 (104.1 x 147.3 mm to 215.9 x 355.6 mm) |
| Медия тип | Plain Paper, Light Paper, Heavy Paper, Card Stock, Labels (Paper Labels), Envelope, Coloured Paper, Letterhead, Preprinted, Bond, Glossy, Rough/Cotton, Recycled |
| Медия плътност | Main Tray: 60 – 176 g/m2; Manual Feed Slot: 60 – 176 g/m2; ADF: 60 - 90 g/m2 |
| Капацитет за хартия вход | Main Tray: Up to 250 sheets, 75 g/m2; Manual Feed Slot: 1 sheet of 75 g/m2 |
| Капацитет за хартия изход | 100 sheets of 75 g/m2 paper, face down, automatic two-sided printing available |
| Дуплекс | yes |
| Памет | 512 MB |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0, Hi-Speed USB (Type B) |
| Wi-Fi | Wireless 802.11 b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint, Chromebook, Mopria, Wi-Fi Direct |
| Работен цикъл | Up to 30 000 pages/month; Recommended monthly print volume: Up to 1500 pages |
| Консумативи | Standard Capacity: 1500 pages (each color), High Capacity: 3000 pages BK, 2500 pages (C/M/Y) |
| Цвят | White-Blue |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |
Мултифункционалният принтер Xerox C235 Mfp предлага изключително качество на печат и много продуктивни функции. Снабден с WiFi връзка и цветен лазерен принтер, този устройство е идеално за офисна употреба.
| Параметър | Значение | Важност |
|---|---|---|
| Скорост на печат | 22 страници в минута | Бърз печат за по-голяма продуктивност |
| Безжична връзка | WiFi | Лесна и удобна връзка с различни устройства |
| Цветен лазерен принтер | Да | Качествен цветен печат за професионални изисквания |
Мултифункционалният принтер Xerox C235 Mfp може да бъде използван за отпечатване, копиране, сканиране и факсиране за покриване на всички офисни нужди.
1. Xerox C235 Mfp поддържа ли двустранно печатене? Да, устройството разполага с функция за автоматично двустранно печатене.
2. Каква е максималната разделителна способност за сканиране на принтера? Максималната оптична резолюция за сканиране е 1200 x 1200 dpi.
3. Съвместим ли е принтерът с мобилни устройства? Да, Xerox C235 Mfp работи с различни мобилни приложения за печат от телефон или таблет.
С Xerox C235 Mfp ще получите бърз и качествен печат, безжична връзка и цветен лазерен принтер, които са перфектни за всичките ви офисни нужди.