| Тип на продукта | Кутия за компютър |
| Производител | FRACTAL DESIGN |
| Тегло | 4,00 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |
| Description FD-CA-NODE-304-BL | |
|---|---|
| Manufacturer | Fractal Design |
| Mnfr part # | FD-CA-NODE-304-BL |
| Model | Node 304 |
| Form factor | Mini-ITX, DTX |
| Cooling | 2 - Front mounted 92mm Silent Series R2 hydraulic bearing fans, 1300 RPM speed (compatible with 80mm fans) – included; 1 - Rear mounted 140mm Silent Series R2 hydraulic bearing fan, 1000 RPM speed (compatible with 120mm fans) – included; Removable air filters for front fans and PSU; Fan filter for graphics card; 1 - fan controller for all 3 fans included. |
| I/o | 2 - USB 3.0 (Internal 3.0 to 2.0 adapter included); 1 - 3.5mm audio in (microphone); 1 - 3.5mm audio out (headphone). |
| Slots for devices | 6 – supports either 3.5 or 2.5 HDD / SSD |
| Expansion slots | 2 |
| Materials | - |
| Color | BLACK |
| Weight | 4.00 kg |
| Dimensions | 250 x 210 x 374 mm |
| Other | • ATX PSUs, up to 160mm in length (To fit in combination with a long graphics card, PSUs with modular connectors on the back typically need to be shorter than 160 mm); • Graphics cards, up to 310mm in length, when 2 HDD brackets are removed (Graphics cards longer than 170 mm will conflict with PSUs longer than 160mm); • Tower CPU coolers, up to 165 mm tall. |
| Warranty | 12 Months |
Кутията за компютър FD NODE 304 BLACK е перфектното съчетание на стил и функционалност. Нейните компактни размери с капацитет за голям брой компоненти я правят идеална за домашни или професионални геймъри и ентусиасти.
| Параметър | Значение | Значимост |
|---|---|---|
| Материал | Черно алуминиево покритие | Осигурява елегантен външен вид и допълнителна защита на компонентите вътре |
| Размери | Дължина 250мм, Ширина 210мм, Височина 374мм | Компактният дизайн позволява лесно дисплеиране и удобство при пренасяне |
Кутията за компютър FD NODE 304 BLACK е идеална за създаване на потребителски настроени компютърни системи за игри и мултимедия.
Кутията поддържа до две видеокарти за интензивен гейминг опит.
Кутията позволява инсталиране на процесори с висока производителност за плавен и бърз работен процес.
FD NODE 304 BLACK съчетава елегантен дизайн с практичност и функционалност, предлагайки персонализирани компютърни системи за гейминг и мултимедийни изживявания на високо ниво.