| Тип на продукта | Кутия за компютър |
| Производител | FRACTAL DESIGN |
| Тегло | 9,20 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description FD-C-TOR1C-04 | |
|---|---|
| Form factor | E-ATX (up to 274 mm) / ATX / mATX / Mini-ITX / SSI-CEB |
| Cooling | Total fan mounts:2x 180 mm, 4x 140 mm, or 6x 120 mm (with included brackets); Front fan:2x 180, 2x 140 mm, or 3x 120 mm (with included brackets) (2x Dynamic GP-18 included in standard versions, 2x Prisma AL-18 included in RGB version)Rear fan:1x 120 mm (not included); Bottom fan:2x 180 mm (with mATX motherboard), 2x 140 mm, or 3x 120 mm; Front radiator:Up to 360x120/280x140 mm (360 mm front radiators (push / push-pull) supported up to a max length of 403 mm); Rear radiator:120x120 mm; Bottom radiator:Up to 240x120/280x140 mm; Cable routing space:20 mm; |
| I/o | 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.0, Audio |
| Slots for devices | 3.5/2.5 drive mounts:1 (included); Dedicated 2.5 drive mounts:3 (included) |
| Expansion slots | 7 |
| Weight | 9.20 kg |
| Dimensions | Case dimensions (LxWxH) |
| Other | Power supply type:ATX; PSU max length:210 mm; GPU max length:330 mm with front fan mounted;CPU cooler max height:174 mm |
| Warranty | 24 Months |
Кутията за компютър FD TORRENT COMPACT BLACK SOLID е идеалното решение за създаване на стилен и функционален компютър с иновативен дизайн и практичност.
| Параметър | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| Цвят | Черен стилен дизайн | Съчетание на елегантност и професионализъм визуално привличащо внимание. |
| Материал | Солидно черно покритие | Гарантира здравина и защита на компютърните компоненти. |
Кутията за компютър FD TORRENT COMPACT BLACK SOLID е перфектният избор за създаване на мощна и стилна работна станция.
Колко компоненти може да поеме кутията за компютър FD TORRENT COMPACT BLACK SOLID?
Кутията може да поеме до 2 HDD и 2 SSD устройства.
Каква е гаранцията за продукта FD TORRENT COMPACT BLACK SOLID?
Гаранцията е 2 години.
Кутията за компютър FD TORRENT COMPACT BLACK SOLID предоставя ненадминато съчетание от стил, функционалност и надеждност в своя красив и компактен дизайн.