| Тип на продукта | Кутия за компютър |
| Производител | FRACTAL DESIGN |
| Тегло | 7,70 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description FD-C-NOR1C-04 | |
|---|---|
| Form factor | ATX / mATX / Mini-ITX |
| Cooling | Total fan mounts:8 x 120 mm or 6 x 140 mm; Front fan:3 x 120, 2 x 140 mm (2 x Aspect 140 mm PWM Included); Top Fan:2 x 120/140 mm; Rear fan:1 x 120 mm; Dust filters:Front, PSU; Fixed cable straps:Yes; Cable routing grommets:Yes;Front radiator:Up to 360 mm; Top radiator:Up to 240 mm (See manual for details on ram clearance); Rear radiator:1 x 120 mm (If using a rear radiator the mesh version fan bracket can only be slotted into the bottom position) |
| I/o | 1xUSB 3.1 Gen 2 Type-C, 2xUSB 3.0, Audio & Mic |
| Slots for devices | Dedicated 2.5 drive mounts:2; Combined 3.5/2.5” drive mounts:3 (2 included) |
| Expansion slots | 7 |
| Weight | 7.70 kg |
| Dimensions | 447 x 215 x 469 mm |
| Other | Power supply type:ATX; PSU max length:1 HDD Tray: 255 mm max, 2 HDD Tray: 155 mm max; GPU max length:355 mm with front fan mounted / 300 mm with 360 mm front mounted radiator; CPU cooler max height:145 mm with Fan Bracket (Mesh version only)/ 170 mm w. |
| Warranty | 24 Months |
Кутията за компютър FD NORTH CHALK WHI TG LIGHT TH не само ще предпази вашия компютър, но и ще добави стил и елегантност на работното ви пространство.
| Параметър | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| FD NORTH CHALK WHI TG LIGHT TH | Лек и компактен дизайн | Позволява лесното пренасяне и поставяне на компютъра в различни обекти. |
Кутията за компютър FD NORTH CHALK WHI TG LIGHT TH е идеална за домашна и офисна употреба.
Каква е главната характеристика на Кутията за компютър FD NORTH CHALK WHI TG LIGHT TH?
Главната характеристика на тази кутия е лекият и стилен дизайн.
Колко тегли Кутията за компютър FD NORTH CHALK WHI TG LIGHT TH?
Кутията тежи много малко, което я прави изключително удобна за пренасяне.
Купете Кутията за компютър FD NORTH CHALK WHI TG LIGHT TH, за да добавите стил и функционалност на работното си пространство и за безопасност на вашия компютър.