| Тип на продукта | Кутия за компютър |
| Производител | FRACTAL DESIGN |
| Тегло | 13,45 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description FD-C-DEF7A-02 | |
|---|---|
| Form factor | E-ATX (max 285 mm) / ATX / mATX / mITX |
| Cooling | Total fan mounts:9 x 120/140 mm; Front fan:3 x 120/140 mm (2 x Dynamic X2 GP-14 included); Top fan:3 x 120/140 mm; Rear fan:1 x 120/140 mm (1 x Dynamic X2 GP-14 included); Bottom fan:2 x 120/140 mm; Dust filters:Top, 2 x front, full length bottom; Fixed velcro straps:Yes; Front radiator:Up to 360/280 mm; Top radiator:Up to 360/420 mm; Rear radiator:120 mm; Bottom radiator:Up to 240/280 mm |
| I/o | 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Slots for devices | 3.5/2.5 Universal drive brackets:6 included, 14 positions total; Dedicated 2.5 drive brackets:2 trays included, 4 positions total; 5.25” drive mounts:1 |
| Expansion slots | 7 + 2 |
| Materials | Tempered glass |
| Weight | 13.45 kg |
| Dimensions | 547 x 240 x 475 mm |
| Other | HDD brackets, SSD brackets, PSU bracket;Power supply type:ATX; PSU max length:250 mm (with HDD cage installed); GPU max length:Storage layout: 315 mm - Open layout: 491 mm (467 mm w/ front fan); CPU cooler max height:185 mm |
| Warranty | 24 Months |
Кутията за компютър FD DEFINE 7 BLCK TG LIGHT TINT предлага стилен и функционален дизайн, който ще привлече всеки поглед. Със светлосив хладителен облак, ще се насладите на елегантно осветление и оптимално охлаждане на компонентите си.
| Характеристика | Значимост |
|---|---|
| FD DEFINE 7 | Осигурява голям капацитет за инсталиране на компоненти и лесен достъп до тях. |
| BLCK TG LIGHT TINT | Прозрачността на стъкления панел позволява да се наслаждавате на визуалния ефект на вградените компоненти. |
Кутията за компютър FD DEFINE 7 BLCK TG LIGHT TINT е идеална за домашни компютърни сборове и гейминг станции.
Въпрос: Защо да избера Кутия за компютър FD DEFINE 7 BLCK TG LIGHT TINT?
Отговор: Кутията предлага съчетание от стил и функционалност, което ще направи вашия компютър уникален с мощна хардуерна инсталация.
Купете Кутия за компютър FD DEFINE 7 BLCK TG LIGHT TINT, за да добавите визуално вълнение и ефективност към компютърния си сетъп.