| Производител | GIGABYTE |
| Процесор | Intel Celeron N5105 |
| Памет | 0 GB |
| Технология на паметта | DDR4 SO-DIMM |
| Общ брой слотове за памет | 1 |
| Максимално количество памет | 16GB |
| Твърд диск/вградена памет | 0 GB |
| Графична карта | Intel® UHD Graphics 605 |
| Тип видео памет | Вградена |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| LAN | Gigabit LAN (Realtek RTL8111HS) |
| Wi-Fi | Wireless-802.11 AC |
| Аудио | Realtek ALC255 |
| Конектори | Front I/O 1 x USB3.0 1 x USB3.0 type C 1 x headphone jack with MIC; Rear I/O 1 x HDMI(2.0a) 1 x mini DisplayPort (1.2a) 2 x USB 3.0 1 x RJ45 1 x DC-In 1 x Kensington lock slot |
| Операционна система, софтуер | No OS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |