| Производител | GEMBIRD |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Мрежови стандарти | Bluetooth specification: v.4.0, downwards compatible with v.3.0 or older, CSR chipset |
| Честотна лента | Frequency band: 2.402 - 2.48 GHz ISM |
| Скорост на трансфер | Data transfer speed: up to 24 Mbps |
| Допълнителна информация | Antenna type: internal antenna, gain in dBi (typical): 0.8 dBi |
| Размери | Dimensions: 22 x 15 x 7 mm |
| Тегло | 0,00 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |