| Тип на продукта | Батерия |
| Производител | PHILIPS |
| General | |
| Product Type | Battery |
| Width | 1 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 2.9 cm |
| Weight | 7 g |
| Localisation | Belgium, Argentina, Bulgaria, Czech Republic, Estonia, Lithuania, Ukraine, Hong Kong, Romania, Hungary, Belarus, Bosnia, Croatia, Kazakhstan, Macedonia, Slovakia, Slovenia, Latvia, Uzbekistan, Moldova, Herzegovina, Georgia, Kyrgyzstan, Austria, Denmark, Finland, France, Germany, Italy, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom, Greece, Turkey, Ireland, Serbia |
| Battery | |
| Type | 8LR932 |
| Technology | Alkaline |
| Voltage Provided | 12 V |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 12.9 cm |
| Shipping Depth | 21.5 cm |
| Shipping Height | 6.8 cm |