| Производител | CUDY |
| Вид антена | 2 x Външни |
| Честотна лента | 5 GHz |
| Брой портове | 1 x 10/100 |
| Захранване/батерии | AC100-240V, 50-60Hz |
| Характеристики за сигурност | WPA2-PSK |
| Мрежови стандарти | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Скорост | 574 - 2.4 GHz; 1202 - 5 GHz |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |